Milagro MLP7552 Спот DIXIE Blue/White 5xGX53
111.97 € (218.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 111.97 € (218.99 лв.) |
110.85 € (216.80 лв.) |
109.73 € (214.61 лв.) |
108.61 € (212.42 лв.) |
107.49 € (210.23 лв.) |
106.37 € (208.04 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693775522 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 5xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | НеBIESKI / БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.5kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 13 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7553 DIXIE Розов плафон 1xGX53
Налично
Milagro MLP7547 Плафон DIXIE Black 5xGX53
Налично
Milagro MLP7542 Плафон DIXIE White 5xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8533 JOKER WHITE/CHROME флекс аплик 1xGU10
Налично
Milagro MLP6225 DANI WHITE/CHROME аплик 1xGU10
Налично
Vivalux VIV004577 Спот за стена с прекъсвач KING SP718 черен
Налично
Zambelis H41 Аплик за стена за четене 3W+5W LED 3000K 8W
Налично
VITO 2012850 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AB GU10 Бяло Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.