Milagro MLP7237 Висяща лампа SFERA BLACK 3xE14
86.92 € (170.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 86.92 € (170.00 лв.) |
86.05 € (168.30 лв.) |
85.18 € (166.60 лв.) |
84.31 € (164.90 лв.) |
83.44 € (163.19 лв.) |
82.57 € (161.49 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693772378 |
| ШИРИНА (mm): | 650 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.70 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.90 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8866 SFERA BLACK полилей 5xE14
Налично
Milagro MLP7237 Висяща лампа SFERA BLACK 3xE14
Налично
Milagro MLP5739 Висяща лампа SFERA BLACK 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3825 Пендел Черен Мат С Черен Кабел
Изчерпан
V-TAC VT-37372 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен ф200
Налично
Milagro ML3788 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro MLP6532 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 3xE27
Налично
Zambelis 18142-BR Пендел 1xG9 LED MAX 9W
Налично
VITO 2024680 ЛЕД Пендел TANIA DIMMABLE-AP46 42W 3xCCT Черно с 2.4G Контролер
Налично

Все още няма отзиви.