Milagro MLP7046 ОВАЛНА ЧЕРНА висяща лампа 3xE27
128.33 € (250.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 128.33 € (250.99 лв.) |
127.05 € (248.49 лв.) |
125.76 € (245.97 лв.) |
124.48 € (243.46 лв.) |
123.20 € (240.96 лв.) |
121.91 € (238.44 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693770466 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ+ DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.20 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.40 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 64 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 5200040 OVAL 4xRЛЕД Green IP21 0.4W 220V
Налично
Milagro MLP7045 ОВАЛНА ЧЕРНА висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3833 Геометричен Пендел Златно Шампанско Квадрат
Изчерпан
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично
Maytoni P010PL-L30B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Zambelis 20268 Пендел 1xE27 MAX 20W
Налично
Zambelis 20152 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.