Milagro MLP6606 Висяща лампа SANTIAGO SMOKED 1xE27
56.24 € (110.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 56.24 € (110.00 лв.) |
55.68 € (108.90 лв.) |
55.12 € (107.81 лв.) |
54.55 € (106.69 лв.) |
53.99 € (105.60 лв.) |
53.43 € (104.50 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693766063 |
| ШИРИНА (mm): | 200 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 220 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 220mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.07kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.88kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 30бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6609 Висяща лампа SANTIAGO SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP6610 Висяща лампа SANTIAGO AMBER 3xE27
Налично
Milagro MLP6605 Висяща лампа SANTIAGO CLEAR 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14989 LED Осветител 50W Висящ 600x600x1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-6687 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:60×500мм
Изчерпан
Milagro MLP6545 Висяща лампа DALLAS GOLD 1x miniGU10
Налично
Milagro MLP6385 Lampa wisząca MONZA BLACK/GOLD 7xG9 8W
Налично
Milagro MLP8385 ШИК висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP5574 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично

Все още няма отзиви.