Milagro MLP6579 Висяща лампа SOFIA CLEAR 3xE27
124.24 € (242.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 124.24 € (242.99 лв.) |
123.00 € (240.57 лв.) |
121.76 € (238.14 лв.) |
120.51 € (235.70 лв.) |
119.27 € (233.27 лв.) |
118.03 € (230.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765790 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.33kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.83kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 73.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 24бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6598 Плафон SOFIA AMBER 5xE27
Налично
Vivalux VIV004214 Фенер SOFIA WU005 античен месинг IP44
Налично
Vivalux VIV004220 Фенер SOFIA PS005 античен месинг IP44
Налично
Milagro MLP6597 Плафон SOFIA SMOKED 5xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
Maytoni MOD058PL-L74BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Zambelis 1948 Пендел LED 3000K 100lm Димиращ 85W 220V
Налично
Zambelis 20153 Пендел 1xE27 MAX 15W
Налично
Maytoni P052PL-01PK Пендел Globo
Налично
Maytoni T021-01-B Пендел Spider
Налично

Все още няма отзиви.