Milagro MLP6576 Висяща лампа SOFIA CLEAR 1xE27
51.13 € (100.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 51.13 € (100.00 лв.) |
50.62 € (99.00 лв.) |
50.11 € (98.01 лв.) |
49.60 € (97.01 лв.) |
49.08 € (95.99 лв.) |
48.57 € (94.99 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765769 |
| ШИРИНА (mm): | 250 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 230 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.13kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.97kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6582 Висяща лампа SOFIA CLEAR 3xE27
Налично
Milagro MLP6584 Висяща лампа SOFIA AMBER 3xE27
Налично
Vivalux VIV004212 Фенер SOFIA WU005 червена патина IP44
Налично
Milagro MLP6591 Висяща лампа SOFIA SMOKED 5xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3765 Пендел Бяла Шапка Основа Дърво Широк Ф350
Налично
V-TAC VT-14989 LED Осветител 50W Висящ 600x600x1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-10087 LED Осветител 20W Висящ Черно+Златно 3000K
Налично
Milagro ML6187 Висяща лампа SIRIUS 80W
Налично
Vito 4101940 Пендел за таван RIND-4 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102070 Пендел за таван FORM-3 MOON.GREY-PEARL.WHITE 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.