Milagro MLP6449 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
63.91 € (125.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 63.91 € (125.00 лв.) |
63.27 € (123.75 лв.) |
62.63 € (122.49 лв.) |
61.99 € (121.24 лв.) |
61.35 € (119.99 лв.) |
60.71 € (118.74 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764496 |
| ШИРИНА (mm): | 150 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 230 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ZIELONY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.66kg 0.8 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.05kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 29 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 90бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6441 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6429 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6428 ALMERIA ЧЕРЕН/ХРОМ аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6447 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3784 Пендел Хромиран Купол Светло Кафяв Кабел
Изчерпан
V-TAC VT-3790 Пендел Хромиран Купол Светло Лилав Кабел
Налично
Milagro MLP7709 Висяща лампа FELIX GREEN/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP7896 BETA BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Maytoni MOD101PL-L88W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 88W IP20
Налично
Zambelis 2033 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично

Все още няма отзиви.