Milagro MLP6444 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
61.36 € (120.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 61.36 € (120.01 лв.) |
60.75 € (118.82 лв.) |
60.13 € (117.60 лв.) |
59.52 € (116.41 лв.) |
58.91 € (115.22 лв.) |
58.29 € (114.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764441 |
| ШИРИНА (mm): | 150 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 230 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Бяло злато |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.8 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.05kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 29 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 90бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP64400 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6429 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6437 ALMERIA SILVER/BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6452 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3892 36W LED Пендел Хром Неутрално Бяла Светлина
Налично
Milagro MLP8840 Висяща лампа MONZA BLACK 3xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8826 Висяща лампа LINES 3xE27
Налично
Maytoni P010PL-L30B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Vivalux VIV000666 Полилей LANCE 12/3704 Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV004119 Пендел RETRO R6002 антично злато/бежов усукан кабел
Налично

Все още няма отзиви.