Milagro MLP6385 Lampa wisząca MONZA BLACK/GOLD 7xG9 8W
216.28 € (423.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 216.28 € (423.01 лв.) |
214.12 € (418.78 лв.) |
211.95 € (414.54 лв.) |
209.79 € (410.31 лв.) |
207.63 € (406.09 лв.) |
205.47 € (401.86 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693763857 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 280mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 7xG9 8W |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 4480lm |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.4kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.3kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 26 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8841 Висяща лампа MONZA BRASS 3xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8839 Висяща лампа MONZA BRASS 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10088 19W LED Висящ Осветител Със Спот Черен 4000K
Налично
Milagro MLP8800 Висяща лампа HUDSON WHITE 3xGU10
Налично
Milagro MLP6266 Висяща лампа LUPO WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Milagro ML405 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 24W LED
Налично
Milagro ML8816 Висяща лампа LUGANO GOLD 3xE14
Налично
Zambelis 20330 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично

Все още няма отзиви.