Milagro MLP6222 Висяща лампа CLARK BLACK/GOLD 3xE27
130.89 € (256.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 130.89 € (256.00 лв.) |
129.58 € (253.44 лв.) |
128.27 € (250.87 лв.) |
126.96 € (248.31 лв.) |
125.65 € (245.75 лв.) |
124.35 € (243.21 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762225 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.06kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.35kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 24бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6221 Висяща лампа CLARK BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6222 Висяща лампа CLARK BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6219 Висяща лампа CLARK WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6220 Висяща лампа CLARK WHITE/GOLD 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102390 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART L7 1xE27 3D АРТ ХРОМ, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
V-TAC VT-3782 Пендел Хромиран Купол Светло Черен Кабел
Изчерпан
Milagro MLP7720 JOKER GREEN/GOLD 1xGU10 висяща лампа
Налично
Zambelis 1642 Пендел 1xE27 IP20
Налично
Zambelis 20126 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Vivalux VIV004389 Полилей SSP707 LUX 200 мм бял GU10
Налично

Все още няма отзиви.