Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » Milagro MLP6132 JOKER WHITE/GOLD Спот 8xGU10
Milagro MLP7633 Спот PRESTON GOLD/WHITE 5x мини GU10 таванна лампа
102.26 € (200.00 лв.)
Milagro MLP5518 Lampa wisząca CLIFF WHITE 1xE27
39.88 € (78.00 лв.)
Milagro MLP6132 JOKER WHITE/GOLD Спот 8xGU10
Код:
MLP6132
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
145.72 € (285.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 145.72 € (285.00 лв.) |
144.26 € (282.15 лв.) |
142.81 € (279.31 лв.) |
141.35 € (276.46 лв.) |
139.89 € (273.60 лв.) |
138.43 € (270.75 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
GU10
Брой Фасунги:
8
17
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761327 |
| ШИРИНА (mm): | 1100 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 55 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 170 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 95mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 8xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 8 |
| ЦВЯТ: | Бяло злато |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.61kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.16kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 112 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 72бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията JOKER
Milagro MLP1347 JOKER WHITE/CHROME висяща лампа 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
32.21 € (63.00 лв.)
SKU:
MLP1347
Milagro MLP7724 Спот JOKER NAVY BLUE/GOLD 3xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
65.45 € (128.01 лв.)
SKU:
MLP7724
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Milagro MLP7608 Плафон DIXIE BLUE/WHITE 5xGX53
Оценено на 0 от 5
Налично
124.24 € (242.99 лв.)
SKU:
MLP7608
Milagro MLP7549 Плафон DIXIE Blue/White 2xGX53
Оценено на 0 от 5
Налично
50.62 € (99.00 лв.)
SKU:
MLP7549

Все още няма отзиви.