Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » Milagro MLP6124 JOKER BLACK/GOLD Спот 2xGU10
Milagro MLP4179 Висяща лампа WILL WHITE 1xE27
40.90 € (79.99 лв.)
Milagro EKPZ709 RGB LED конектор 10 мм.
0.72 € (1.41 лв.)
Milagro MLP6124 JOKER BLACK/GOLD Спот 2xGU10
Код:
MLP6124
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
46.02 € (90.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 46.02 € (90.01 лв.) |
45.56 € (89.11 лв.) |
45.10 € (88.21 лв.) |
44.64 € (87.31 лв.) |
44.18 € (86.41 лв.) |
43.72 € (85.51 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
GU10
Брой Фасунги:
2
15
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761242 |
| ШИРИНА (mm): | 240 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 55 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 170 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 95mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.61kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.93kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 240бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Stryropian |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията JOKER
Milagro MLP6121 Висяща лампа JOKER BLACK/GOLD 5xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
131.40 € (257.00 лв.)
SKU:
MLP6121
Milagro MLP6129 JOKER WHITE/GOLD Плафониера 2xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
46.02 € (90.01 лв.)
SKU:
MLP6129
Milagro MLP6304 Спот JOKER BLACK/WOOD 3xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
87.43 € (171.00 лв.)
SKU:
MLP6304
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Milagro MLP4971 РОЗОВА БАЛЕТНА РОКЛЯ аплик 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
59.82 € (117.00 лв.)
SKU:
MLP4971

Все още няма отзиви.