Milagro MLP6123 JOKER BLACK/GOLD аплик 1xGU10
24.03 € (47.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 24.03 € (47.00 лв.) |
23.79 € (46.53 лв.) |
23.55 € (46.06 лв.) |
23.31 € (45.59 лв.) |
23.07 € (45.12 лв.) |
22.83 € (44.65 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761235 |
| ШИРИНА (mm): | 110 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 110 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 130 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 95mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.27kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.38kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 10.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 495бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Stryropian |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7535 Подова лампа JOKER BLACK/GOLD 2xGU10
Налично
Milagro MLP912 Плафон JOKER BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP6082 Висяща лампа JOKER WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7602 Плафон DIXIE BLACK 3xGX53
Налично
Kanlux 35690 Осветително тяло за стена или таван EVALO GU10 220V IP20
Налично
Maytoni C020CL-01B Спот прожектор за таван Elti 220V 1xGU10
Налично
Maytoni C021CL-02B Спот прожектори двойка за таван Elti 220V 2xGU10
Налично
Vivalux VIV004388 Спот за стена с прекъсвач SP706 LUX черен GU10
Налично

Все още няма отзиви.