Milagro MLP567 Висяща LED лампа TIMBER 12W
172.31 € (337.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 172.31 € (337.01 лв.) |
170.59 € (333.65 лв.) |
168.86 € (330.26 лв.) |
167.14 € (326.90 лв.) |
165.42 € (323.53 лв.) |
163.69 € (320.15 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693759812 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 90 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 30mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 840 lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Естествено дърво |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.45kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.7kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 13 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 93 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP568 Висяща LED лампа TIMBER 18W
Налично
Milagro MLP567 Висяща LED лампа TIMBER 12W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8023 16W LED Висяща Декоративна Лампа 860*300 Златно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10081 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 4000K
Налично
Milagro ML515 NIX БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 117W LED
Налично
Milagro ML7947 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 93W
Налично
Zambelis 2071 Пендел LED 3000K 3920Lm Димиращ 49W 220V
Налично
Vivalux VIV004409 LED полилей DREAM LED 56W 4000K
Налично

Все още няма отзиви.