Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » Milagro MLP4965 Плафон BEAR 3xE27
Milagro ML263 SIENA 72W LED плафон Ø550 мм + дистанционно
102.26 € (200.00 лв.)
Milagro MLP4819 Аплик PARMA 1xE14
45.50 € (88.99 лв.)
Milagro MLP4965 Плафон BEAR 3xE27
Код:
MLP4965
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
99.19 € (194.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 99.19 € (194.00 лв.) |
98.20 € (192.06 лв.) |
97.21 € (190.13 лв.) |
96.21 € (188.17 лв.) |
95.22 € (186.23 лв.) |
94.23 € (184.30 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
E27
Брой Фасунги:
3
20
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693749653 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 180 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | Сив |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.61kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.15kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 32бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията MIŚ
Milagro MLP4960 Аплик МЕЧЕ 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
42.95 € (84.00 лв.)
SKU:
MLP4960
Milagro MLP4961 Висяща лампа BEAR 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
84.36 € (164.99 лв.)
SKU:
MLP4961
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Milagro MLP7555 Плафон DIXIE Pink/White 3xGX53
Оценено на 0 от 5
Налично
72.60 € (141.99 лв.)
SKU:
MLP7555
Zambelis 19219 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Оценено на 0 от 5
Налично
255.13 € (498.99 лв.)
SKU:
Z-19219
Zambelis H69 LED Аплик за стена вграждане 3000K 240Lm ключ 3W
Оценено на 0 от 5
Налично
99.70 € (195.00 лв.)
SKU:
Z-H69

Все още няма отзиви.