Milagro ML8865 Висяща LED лампа Saturno Gold 65W
375.80 € (735.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 375.80 € (735.00 лв.) |
372.04 € (727.65 лв.) |
368.28 € (720.29 лв.) |
364.53 € (712.96 лв.) |
360.77 € (705.60 лв.) |
357.01 € (698.25 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788652 |
| ШИРИНА (mm): | 1200mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 1200mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 65W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 3500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| СРЕДЕН ЖИВОТ: | 30000h |
| CRI [RA]: | 80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| ЪГЪЛ НА ЛЪЧА: | 120° |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 126 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 126 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 10.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8863 Висяща LED лампа Saturno Gold 57W
Налично
Milagro ML8856 Висяща LED лампа Saturno Black 46W
Налично
Milagro ML8855 Висяща LED лампа Saturno Gold 28W
Налично
Milagro ML8861 LED плафон Saturno Gold 46W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-3938 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-10081 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 4000K
Налично
Milagro ML507 ORION BLACK 22W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Zambelis 1947 Пендел LED 3000K 100lm Димиращ 48W 220V
Налично
Maytoni MOD062PL-L103CH3K Пендел Weave
Налично

Все още няма отзиви.