Milagro ML8856 Висяща LED лампа Saturno Black 46W
248.49 € (486.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 248.49 € (486.00 лв.) |
246.01 € (481.15 лв.) |
243.52 € (476.28 лв.) |
241.04 € (471.43 лв.) |
238.55 € (466.56 лв.) |
236.07 € (461.71 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788560 |
| ШИРИНА (mm): | 800mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 900-1300mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 46W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| СРЕДЕН ЖИВОТ: | 30000h |
| CRI [RA]: | 80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| ЪГЪЛ НА ЛЪЧА: | 120° |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.7kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.8kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 86 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 86 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 10.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8852 LED стенна лампа Saturno Black 46W
Налично
Milagro ML8860 LED плафон Saturno Black 46W
Налично
Milagro ML8854 Висяща LED лампа Saturno Black 28W
Налично
Milagro ML8850 Стенна LED лампа Saturno Black 25W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3939 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-6943 LED Осветител 23W Линия 4000K Черен
Налично
V-TAC VT-10047 24W LED Висяща Лампа (80*100CM) 4000K Бяло Тяло
Налично
Milagro ML438 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 3x5W LED
Налично
Milagro ML8423 GALAXIA GOLD 46W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8420 GALAXIA BLACK 26W LED висяща лампа
Налично

Все още няма отзиви.