Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » Milagro ML7643 PORTER 2XGU10 IP44 Спот
Milagro MLP7761 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 3xGX53
83.34 € (163.00 лв.)
Milagro ML6349 ОСНОВА 8W+2W БЯЛА нощна лампа
83.34 € (163.00 лв.)
Milagro ML7643 PORTER 2XGU10 IP44 Спот
Код:
ML7643
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
39.88 € (78.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 39.88 € (78.00 лв.) |
39.48 € (77.22 лв.) |
39.08 € (76.43 лв.) |
38.68 € (75.65 лв.) |
38.28 € (74.87 лв.) |
37.89 € (74.11 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
GU10
Брой Фасунги:
2
19
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693776437 |
| ШИРИНА (mm): | 280mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.70kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.9kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 8.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 11 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията PORTER
Milagro ML8868 Висяща лампа PORTER BLACK 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
52.15 € (102.00 лв.)
SKU:
ML8868
Milagro ML8869 Висяща лампа PORTER WHITE 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
52.15 € (102.00 лв.)
SKU:
ML8869
Milagro ML7644 Спот PORTER 3XGU10 IP44
Оценено на 0 от 5
Налично
57.26 € (111.99 лв.)
SKU:
ML7644
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Milagro MLP8801 HUDSON WHITE 1xGU10 стенна лампа
Оценено на 0 от 5
Налично
26.08 € (51.01 лв.)
SKU:
MLP8801

Все още няма отзиви.