Milagro ML6358 OHIO BLACK 24W LED висяща лампа
185.60 € (363.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 185.60 € (363.00 лв.) |
183.74 € (359.36 лв.) |
181.89 € (355.75 лв.) |
180.03 € (352.11 лв.) |
178.18 € (348.49 лв.) |
176.32 € (344.85 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693763581 |
| ШИРИНА (mm): | 450mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 450mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 70mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 450mm |
| МОЩНОСТ: | 24W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1680lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | D – PCB78133 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.21kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.33kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1.0000 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6357 OHIO WHITE 24W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6358 OHIO BLACK 24W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML3832 OHIO BLACK 24W LED Плафониера Ø450мм
Налично
Milagro ML232 OHIO 24W LED Плафониера Ø450мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3892 36W LED Пендел Хром Неутрално Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-8021 18W LED Висяща Декоративна Лампа 700*250 Златно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10084 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно Тяло 4000K
Налично
V-TAC VT-10086 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно+Златно Тяло 4000K
Налично
Zambelis 20121 Лед Пендел 3000K 960Lm 12W
Налично
VITO 2024680 ЛЕД Пендел TANIA DIMMABLE-AP46 42W 3xCCT Черно с 2.4G Контролер
Налично

Все още няма отзиви.