Milagro ML6088 Spot Mica Black 1xGU10
21.99 € (43.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.99 € (43.01 лв.) |
21.77 € (42.58 лв.) |
21.55 € (42.15 лв.) |
21.33 € (41.72 лв.) |
21.11 € (41.29 лв.) |
20.89 € (40.86 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693760887 |
| ШИРИНА (mm): | 60 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 180 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.26kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.32kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 7 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 7 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 40бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 13.75kg |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 720бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV002888 Влагозащитена луна MICA SL120 никел мат IP65
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7606 Плафон DIXIE BLUE/WHITE 3xGX53
Налично
Milagro MLP8875 SFERA BLACK/CHROME Спот 5xE14
Налично
Kanlux 35640 Осветително тяло за стена или таван DERATO E14 220V IP20
Налично
Kanlux 33681 Осветително тяло за стена или таван GALOBA GU10 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.