Milagro ML5568 Плафон RICK 3xE14
49.60 € (97.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 49.60 € (97.01 лв.) |
49.10 € (96.03 лв.) |
48.61 € (95.07 лв.) |
48.11 € (94.09 лв.) |
47.62 € (93.14 лв.) |
47.12 € (92.16 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755685 |
| ШИРИНА (mm): | 250 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 220 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 145mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 95mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.90kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.12kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 33 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 16.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 33 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 70бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Stryropian |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102550 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ CLIMBER-1 φ45*H265 7W COB 3000K БЯЛО L1M
Налично
Milagro MLP6127 Плафон JOKER BLACK/GOLD 8xGU10
Налично
Milagro MLP6544 DALLAS GOLD 1x miniGU10 стенна лампа
Налично
Zambelis 16185 Аплик спот за стена 1 x max 40W G10
Налично
Vito 2100310 Спот за таван LILY-2 2xE14 CHROME 80W 220V
Налично

Все още няма отзиви.