Milagro ML182 ВИСЯЩА ЛАМПА КАРБОН 1X5W LED
38.86 € (76.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.86 € (76.00 лв.) |
38.47 € (75.24 лв.) |
38.08 € (74.48 лв.) |
37.69 € (73.72 лв.) |
37.31 € (72.97 лв.) |
36.92 € (72.21 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693731825 |
| ШИРИНА (mm): | 100mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 280mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 35mm |
| МОЩНОСТ: | 5W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 350lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78305 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.48 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.8 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 11 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 10бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 7.2 kg |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Milagro ML184 КАРБОНОВА ВИСЯЩА ЛАМПА 5X5W LED
Налично
Milagro ML182 ВИСЯЩА ЛАМПА КАРБОН 1X5W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-15340 LED Осветител 49W Висящ 70*20CM Черно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-8003 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Регулируемо Въже Touch On/Off Златно Тяло 3000K
Налично
Vito 2026330 LED PENDANT SQUARE LIGHTING FIXTURE FINESSE F-60 600*600*H70 60W DIMMABLE+MOBILE BLACK
Налично
Milagro ML507 ORION BLACK 22W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML347 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 24W
Налично
Zambelis 2060 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.