Milagro EKB6615 НАСТРОЙНА ЛАМПА С ДЕТЕКТОР ЗА ДВИЖЕНИЕ + СТРАНИЧНА СВЕТЛИНА 4000K
11.25 € (22.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 11.25 € (22.00 лв.) |
11.14 € (21.79 лв.) |
11.03 € (21.57 лв.) |
10.91 € (21.34 лв.) |
10.80 € (21.12 лв.) |
10.69 € (20.91 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693736615 |
| ШИРИНА (mm): | 125 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 35 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 65 mm |
| МОЩНОСТ: | 0.5W |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 40 lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | Батерия |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Да |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.10 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.11 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 16 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 4.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 40бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 5.70 kg |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Eko-Light |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Електрически данни
| Мощност (W) |
|---|
Възможности
| Степен на защита | |
|---|---|
| Допълнителни опции | |
| Димиране |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10310 30W LED Соларен Прожектор LiFePo Батерия 3.7V Черен 4000K
91.56 € (179.08 лв.)V-TAC VT-94006 12W LED Прожектор с Фотоволтаичен Панел 6000K
34.04 € (66.58 лв.)

Все още няма отзиви.