Maytoni C024CL-L18B ЛЕД Луна Спот за повърхностен монтаж Onda 220V 3000K 18W IP20
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
124.70  (243.89 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
Брой 1 - 2 3 - 9 10 - 19 20 - 49 50 - 99 100+
С вградено LED Осветление
Цвят на светлината
Топло бяла Неутрална Дневна
Източник на светлина
Цветна температура 3000K
18 Човека разглеждат този продукт в момента!
  • Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
  • Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
  • Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
  • 14 Дни за връщане
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Серия Onda
Колекция Ceiling & Wall
Стил Maytoni Technical
Максимална мощност за лампа W 18
Напрежение 220V
Вид тяло Таванна лампа
Височина mm 82
Диаметър mm 120
Base material: Алуминий
2 в 1: Не
Лед Светлоизточник Да
Включени лампи Не
Индекс на цветопредаване Ra 80
IP Защита IP20
Тегло кг. 0.55
Гаранция години 3
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.