Vivalux VIV003040 Метал халогенна лампа MHL 70W 6300lm R7s 4200K
Метал халогенна лампа 70W R7s 4200K 230V
5.88 € (11.50 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 5.88 € (11.50 лв.) |
5.82 € (11.38 лв.) |
5.76 € (11.27 лв.) |
5.70 € (11.15 лв.) |
5.64 € (11.03 лв.) |
5.59 € (10.93 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | MHL |
| Мощност(W) | 70W |
| Светлинен поток (lm) | 6300lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Размери (mm) | Ø20x117mm |
| Живот на осветителя (h) | 12000h |
| Димиране | не се димира |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Ledvance 4008321945334 ХАЛОГЕННА ЛАМПА 66748 ECO 48W 240V G9 HALOLUX
2.97 € (5.81 лв.)

Все още няма отзиви.