Milagro MLP7546 Плафон DIXIE Black 3xGX53
74.65 € (146.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 74.65 € (146.00 лв.) |
73.90 € (144.54 лв.) |
73.16 € (143.09 лв.) |
72.41 € (141.62 лв.) |
71.66 € (140.15 лв.) |
70.92 € (138.71 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693775461 |
| ШИРИНА (mm): | 290mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 290mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.4kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.65kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7604 DIXIE BLUE/WHITE стенна лампа 1xGX53
Налично
Milagro MLP7603 Плафон DIXIE BLACK 5xGX53
Налично
Milagro MLP7596 Плафон DIXIE WHITE 3xGX53
Налично
Milagro MLP7611 Плафон DIXIE PINK 3xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102860 LED СПОТ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ LAZY-10 10W 940Lm COB 3000K Ø72X98 ЧЕРНО
Налично
V-TAC VT-8586 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Зларо
Налично
Zambelis 1567-B Луна Спот за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично
Zambelis S055 Спот прожектор за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.