Milagro MLP7889 Висяща лампа ACERO 5xE27
175.37 € (342.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 175.37 € (342.99 лв.) |
173.62 € (339.57 лв.) |
171.86 € (336.13 лв.) |
170.11 € (332.71 лв.) |
168.36 € (329.28 лв.) |
166.60 € (325.84 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693778899 |
| ШИРИНА (mm): | 1000mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 5xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | Черно кафяво |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.5kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.95kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 29 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 102 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7888 Висяща лампа ACERO 3xE27
Налично
Milagro MLP7887 Висяща лампа ACERO 2xE27
Налично
Milagro MLP7886 Аплик ACERO 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
V-TAC VT-10075 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Черно Тяло
Налично
Milagro MLP6434 ALMERIA SILVER/BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6801 LOLA MiniMini 1xE27 висяща лампа октопод
Налично
Maytoni MOD033-PL-03-N Пендел Blues
Налично

Все още няма отзиви.